Obliczanie harmonogramu zmianowego pracy

Podjąłeś pracę z określoną częstotliwością (np. 3 dni robocze i 1 dzień wolny) i chcesz mieć przed oczami wygodną tabelę dni roboczych?

Zwracamy uwagę na unikalne narzędzie, w którym wszystkie dane niezbędne do obliczeń wyświetlane są w zaledwie trzech polach:

  • w pierwszym polu kalendarza wybierz pierwszy dzień roboczy;
  • w drugim polu wskaż odpowiednią liczbę dni roboczych z rzędu;
  • w trzecim polu – liczba weekendów z rzędu.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz wybrać wyświetlaną liczbę miesięcy oraz liczbę godzin pracy na zmianę – pozwoli to dokładnie obliczyć liczbę przepracowanych godzin w miesiącu, co bezpośrednio wpływa na Twoje wynagrodzenie.

Podajmy przykład

Jako pierwszy dzień roboczy wybieramy 03.08.2024 i ustalamy kolejność dni roboczych na 3/1 (3 dni robocze, 1 dzień wolny). W razie potrzeby edytuj wartości pól „godziny na zmianę” i „liczba miesięcy” – kliknij „oblicz”. Wynik obliczeń znajduje się na zrzucie ekranu poniżej:

Obliczanie harmonogramu zmianowego pracy

Jeśli chcesz wydrukować wyniki lub zapisać je w formacie obrazu, odpowiednie przyciski zostaną wyświetlone pod tabelami.

Dlaczego musisz obliczać zmiany pracy online? Oprócz możliwości ciągłego trzymania na biurku harmonogramu pracy zmianowej, może pojawić się pytanie: czy jakiś urlop wypada w dzień roboczy? Czy mój BD będzie dniem roboczym – czy weekendem? Jeśli interesują Cię takie pytania, nasze narzędzie do obliczania pracy zmianowej online jest dla Ciebie.

Jakieś pomysły?

Jakieś pomysły na ulepszenie tego narzędzia lub przemyślenia na temat nowych zadań? Napisz nam je w komentarzach, chętnie przyjmiemy Twoje sugestie i postaramy się je wdrożyć w możliwie najpełniejszy sposób.

Dodaj komentarz